Naše děti‎ > ‎Eliška‎ > ‎

Praktický život

Věšení prádla

přidáno: 6. 1. 2014 13:29, autor: Jana Krejsova

Věšení prádla se stala velice vyhledávaná aktivita. Nejdříve jsem měla napnuté šňůry mezi židlemi, ale jelikož jsme v paneláku, tak jsem je vyměnila za krásný a celkem levný věšák na prádlo. Před věšením jsem nacvičovaly zacvakávání kolíčků na okraj košíku, ale samotné věšení mělo daleko větší úspěch. U Zuzky jsme přešly rovnou k němu.
Pořádek musí být...i v Tescu

přidáno: 6. 1. 2014 13:29, autor: Jana Krejsova

Nikdy bych neřekla, že v pěti letech přepadne Elišku taková touha srovnávat krabice. Díky Tescu a jeho rozházeným krabicím za tuto příležitost. Eliška měla velké nutkání vše dát do pořádku a přitom být kompetentní slečna prodavačka, která se umí postarat :o). 

Tak, hezky nejdřív srovnat to co je vepředu a pak doplnit chybějící krabice. No a pak ještě srovnat ty krabice vzadu.
    

Tak, a teď ta zelená mléka, a až to bude, tak tu jsou ještě v červených krabicích.Musela jsem se ale sama uvolnit z časového stresu a pak už si jen užívala, jak to krásně vše plyne.

Krájení hub

přidáno: 31. 8. 2012 12:51, autor: Jana Krejsova   [ aktualizováno 22. 5. 2013 11:44 ]


Věk Elišky: skoro 3 roky

Před krájením hub předcházelo krájení banánu a papriky, kdy Eliška zjistila, že nůž je opravdu ostrý a když se řízne, teče krev. Ale náplast je úžasná kouzelnice a bylo náhle po breku :o) 


Na začátku jsem jí však nedávala hned normální nůž, pořídila jsem vroubkovaný s kulatou "špičkou". Ten používala hodně dlouho. 

1-3 of 3